خانه / اخبار ساری / رفع مشکلات مردم ایران با تفکر بسیجی

رفع مشکلات مردم ایران با تفکر بسیجی

هر کس که بتواند در هر پوششی مشکلات مردم ایران را رفع و موجب شادی مردم شود ، بسیجی است .

به گزارش ساری فردا ، حجت الاسلام والمسلمین محمد علی رضاپور نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی مازندران: در نشست نهضت روشنگری و بصیرتی که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در نیروگاه شهید سلیمی نکا برگزار شد با تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان و بسیج باوران عالم به تبیین ماهیت بسیج و تفکر انقلابی بسیج در حفظ امنیت، اقتدار، پیشرفت و شکوفایی کشور پرداخت.

وی: ماهیت انقلاب اسلامی و بسیج را برگرفته از ماهیت قرآن دانست و گفت: بر اساس روایات پس از نزول آیه ۴۵ سوره مبارکه مائده، پیامبر اکرم (ص) دست بر شانه سلمان فارسی نهادند و فرمودند قوم سلمان مصداق این آیه شریفه هستند.

حجت الاسلام رضاپور: فرهنگ بسیج را فرهنگ کار و خدمت به مردم بیان کرد و افزود: بسیج یک حقیقت گفتمانی است و زمانی که در شخص مستقر شود، فرد را از فرسودگی، خمودگی، بی تفاوتی و مسئولیتگریزی و خودبینی باز میدارد و در نتیجه با این تفکر بسیاری از مشکلات کشور گره گشایی میشود.

نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت : تفکر بسیجی در زمان، مکان، گروه و یا شخصیتی با پوشش خاص محدود نمی شود بلکه هر کس که بتواند مشکلات مردم ایران را حل و بتواند دل مردم را شاد کند یک بسیجی است و هرتفکری که برمشکلات مردم بیفزاید مستکبر است.
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

تجلیل از  ملی پوشان تنیس روی میز شهرستان ساری  

از ملی پوشان تنیس روی میز شهرستان ساری  قدر دانی شد‌.  به گزارش ساری فردا، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.