خبری

بیش از ۱۲۰ جایگاه سوخت رسانی مازندران در حال خدمات رسانی

بیش از ۱۲۰ جایگاه سوخت رسانی پس از حمله سایبری به سامانه سوخت گیری پمب بنزین ها ، در مازندران در حال خدمات رسانی به مردم است.

به گزارش :ساری فردا، پس از حمله سایبری به سامانه سوخت گیری پمب بنزین ها ، سرهنگ شعبانی مسیول سازمان بسیج ادارات و کارکنان سپاه کربلای مازندران در دیدار و سرکشی شبانه با سبحان رجب پور مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری ، رجب پور گفت: با توجه به اینکه شرکت های پشتیبان هر جایگاه و نازل متفاوت است و سرعت راه اندازی کمی با کندی پیش می رفت اما با ورود جهادی و تمام وقت کارشناسان این سازمان بیش از ۱۲۰ جایگاه پمپ بنزین استان راه اندازی و آماده ارایه خدمات است.

وی افزود : با توجه به داشتن ضریب بالای لایه های امنیتی سامانه های شرکت نفت اما متاسفانه حمله سایبری صورت گرفته بسیار پیچیده و ناگهانی بود که در این راستا بایستی از نیروی کادر متخصص، مجرب و متعهد و با نصب محافظ های قویتر نسبت به جلوگیری از حملات مشابه اقدام کرد.

رجب پور گفت: از ابتدای حمله سایبری که مرحله به مرحله سیستم های سوخت گیری در جایگاه ها را دچار اختلال کرد، متخصصان و کارشناسان این شرکت نسبت به راه اندازی سوخت آزاد و دستی در حدود ۸۵ درصد پمپ بنزین های تحت پوشش این شرکت اقدام کردند.
این مسیول :در این دیدار که شب گذشته برگزار شد، درباره آخرین وضعیت مدیریت ، برنامه ریزی ، هدایت و نظارت بر نحوه توزیع فرآورده های نفتی گزارش داد.

مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه ساری گفت : این سازمان با اجرای برنامه های پدافند غیرعامل، دفاع از مقر و سازماندهی گروه های جهادی تخصصی در طول سال از آمادگی کامل برخوردار است.

وی:در ادامه از اطلاع رسانی سریع، دقیق و به موقع رسانه ملی در بالابردن آگاهی عموم مردم قدردانی کرد و افزود: مردم اخبار صحیح را از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و از طریق صدا و سیما پیگیری کنند.

سرهنگ شعبانی مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلای مازندران :در این دیدار شبانه از زحمات مدیریت و کارکنان جهادی و خدوم این شرکت برای اقدامات مناسب و در خور تحسین و اطلاع رسانی های به موقع و ارایه خدمات دستی در جایگاه های پمپ بنزین قدردانی کرد.

وی افزود : توانمندی و تدابیر مدیران در روزهای بحران بایستی بیشتر جلوه گری کند، در غیر این صورت در شرایط عادی که همه چیز بر اساس روال و روزمره است مدیریت و تدبیر واقعی مدیران نشان داده نمی شود .

سرهنگ شعبانی: در این دیدار شبانه از معاونت فنی و عملیات، انبار سوخت گیری، واحد کنترل ، آتش نشانی و حفاظت فیزیکی بازدید و ضمن خداقوت به این عزیزان از زحمات شبانه روزی آنان قدردانی کرد.
مسیول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلای مازندران گفت :تمرینات ، رزمایش ها و آماده باش ها از میزان ضربات و صدمات احتمالی وارده می کاهد.
که در این راستا نیروی انسانی کارآمد، تجهیزات و فنآوری اطلاعات ، فرماندهی و مدیریت بیشترین تاثیر را در مدیریت بحران دارند.
انتهای پیام/
سکینه رضاییان سمسکنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا