خبری

استفاده از ظرفیت ویدئو کنفرانس در کمیته امداد مازندران

کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران از ارتباط ویدئو کنفراس(وبینار) برای ارتباط سریع تر و کم هزینه تر بهره وری می کند.

به گزارش: ساری فردا ، محمد تقی جوادی، مدیر برنامه ریزی و فناوری اطلاعات کمیته امداد مازندران اظهار کرد : ویدئو کنفرانس، وسیله ارتباطی موثر برای برقراری ارتباط سازمانی میان ادارات و سازمان های دیگر است که بدون در نظر گرفتن فواصل و حضور در مکان های مختلف فراهم می شود.

وی : با بیان اینکه با ارتباط میان ستاد میانی استان با ادارات اجرایی در سطح شهرستان، در حوزه ها و معاونت های مختلف این نهاد و حتی دفتر مرکزی، برنامه ها و نشست ها، مدیریت می شود، افزود: با هدف، کاهش هزینه ها ،افزایش بهره وری راندمان کاری، کاهش مخاطرات جاده ای رفت و آمد کارکنان میان ستاد استان، شهرستان ها و مرکز نسبت به ایجاد سیستم ویدئو کنفرانس اقدام شده است.

جوادی گفت: در مورد انتقال انتظارات و توجیه دستور العمل ها به آیین نامه ها و هم اندیشی با لایه های اجرایی ادارات، ضرورت وقت گذاری حضور بیشتر مدیران و مددکاران در شهرستان ها برای خدمت رسانی بهتر به مددجویان،شرایطی فراهم شد تا به جزء موارد خاص ، نشست ها از طریق ویدئو کنفرانس (وبینار) انجام شود.

مدیر برنامه ریزی و فناوری اطلاعات کمیته امداد مازندران : با بیان اینکه ۸۳ هزار-خانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند، گفت : در ۲۷ ادراه اجرایی کمیته امداد استان به نیازمندان خدماتی مانند: پرداخت تسهیلات اشتغال، وام کارگشایی، احداث وتعمیرات مسکن، جهیزیه، معیشت، فرهنگی، درمانی، مشاوره و…. از طریق مددکاران خانواده و حوزه های فنی ارائه می شود، و تلاش می شود تا با بهره گیری از ظرفیت ، خیریه ها، مراکز نیکوکاری ،گروه های جهادی و پایگاه های مقاومت بسیج و با هم افزایی اعتبارات امداد با این مجموعه ها خدمات کمی و کیفی به نیازمندان ارائه شود.
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا